EKOVATA

Šiltinimo medžiagos. Kas yra ekovata?

Kas yra EKOVATA?

Ekovata – tai ekologiška ir sveikatai bei aplinkai nekenksminga termoizoliacinė medžiaga, kuri, kaip ir kitos šiltinimo medžiagos, yra naudojama naujai statomiems ir remontuojamiems pastatams apšiltinti. Ekovatos sudėtyje esančios medžiagos nekelia jokio pavojaus žmogaus sveikatai. Ekovata nedega, nepūva, turi geras šilumos ir garso izoliacijos savybes. Ekovatos šilumos laidumo koeficientas λ = 0,036- 0,040 W/mK.

Ekovata – tai efektyviai naudojama, kokybiška ir ekologiška termoizoliacinė statybinė medžiaga, kuri yra gaminama iš celiuliozės plaušo, pridedant natūralių druskų. Ekovata pasižymi kur kas aukštesniais techninių savybių (šilumos ir oro laidumo, atsparumo drėgmei, garso izoliacijos ir didelio atsparumo ugniai) rodikliais nei kitos tradicinės termoizoliacinės medžiagos.

ekovata

ŠILTINIMO DARBUS ATLIEKAME SU LATVIŠKOMIS EKOVATOMIS EKOWOOL, BALTICFLOC, ESTIŠKA WERRO WOOL IR LIETUVIŠKA EKOVATA.

EKOVATOS pranašumai

Puiki ekovatos GARSO IZOLIACIJA

Ekovata puikiai izoliuoja garsą, todėl šios šiltinimo medžiagos panaudojimas užtikrins ir patalpų apsaugą nuo garso. Ji tarsi užpildo visus plyšius ir tarpus, sudarydama ištisinį sluoksnį.

Ekovatos ATSPARUMAS UGNIAI

Ekovata yra priskiriama sunkiai degių medžiagų (B) grupei, todėl ji saugo medines ir metalines konstrukcijas nuo aukštų temperatūrų ir tiesioginio ugnies poveikio. Gaisro atveju įkaitusios boro ir borakso druskos, kurių yra ekovatoje, išskiria kristalinę drėgmę ir dėl to deguonis sunkiai patenka į degimo vietą. Ekovata neužsidega ir nesilydo, ji pailgina ugnies prasiskverbimo prie pastato laikančiųjų konstrukcijų laiką. Gaisro atveju ekovata neišskiria jokių nuodingų dujų.Ekovata yra priskiriama sunkiai degių medžiagų (B) grupei, todėl ji saugo medines ir metalines konstrukcijas nuo aukštų temperatūrų ir tiesioginio ugnies poveikio. Gaisro atveju įkaitusios boro ir borakso druskos, kurių yra ekovatoje, išskiria kristalinę drėgmę ir dėl to deguonis sunkiai patenka į degimo vietą. Ekovata neužsidega ir nesilydo, ji pailgina ugnies prasiskverbimo prie pastato laikančiųjų konstrukcijų laiką. Gaisro atveju ekovata neišskiria jokių nuodingų dujų.

BIOLOGINIS ekovatos ATSPARUMAS

Ekovata – tai perdirbtas celiuliozės plaušas, impregnuotas boro druskomis (antiseptikais). Šie boro junginiai apsaugo pastato konstrukcijas nuo puvimo, grybelių, graužikų, vabzdžių, todėl išvengiama įvairių pažeidimų, kurių graužikai pridaro šilumos izoliacinėje medžiagoje ir šalia jos esančiose konstrukcijose

Ekovatos ATSPARUMAS DRĖGMEI

Ekovata yra pagaminta iš celiuliozės plaušo, todėl jos drėgmė priklauso nuo supančios aplinkos. Ekovatos drėgmė keičiasi taip, kaip ir medienos. Naudojant ekovatą, nebūtina naudoti drėgmę izoliuojančių plėvelių, nes keičiantis santykinei oro drėgmei, drėgmė, patenkanti ant ekovatos viršutinio sluoksnio, sulipina jos plaušelius ir sudaro ploną plėvelę, kuri užkerta kelią drėgmės patekimui į ekovatos vidų. Ekovata saugoja medienos konstrukcijas nuo pelėsio ar grybelių susidarymo.

Norite sužinoti, KIEK KAINUOTŲ Jūsų NAMO APŠILTINIMAS EKOVATA?

SKAMBINKITE +37068968528