GAMA PUR
PUTOS

Lubų šiltinimas

gama pur putos

LUBŲ ŠILTINIMAS

Profesionaliai atliktas lubų šiltinimas poliuretano putomis užtikrina aukštus sandarumo rodiklius. Kadangi per nesandarias lubas prarandamas didelis šilumos kiekis, šiltinimo darbai su GAMA PUR putomis leidžia sutaupyti šilumai skirtas išlaidas, užtikrina tinkamą statinio eksploataciją ir sukuria pageidaujamas komforto sąlygas namuose. Lubų šiltinimas gali būti atliekamas iš viršaus ir iš apačios. Šiltinimo darbams naudojama pažangi technika, užtikrinanti aukščiausius šiltinimo rezultatus. Atliktiems darbams suteikiama ilgametė kokybės garantija.

Per nesandarias pastato lubas prarandamas labai didelis šilumos kiekis.  Šiltas oras, esantis pastato viduje, visą laiką kyla į viršų ir, jei lubos yra blogai užsandarintos ir apšiltintos, jis per lubas lengvai į išeina lauką.

Lubas galima šiltinti iš apačios, prieš uždedant apdailos dangą. Visų pirma, lubų apačioje reikalinga įrengti karkasą (iš medžio ar metalinių profilių), prie kurio bus tvirtinamos apdailos medžiagos. Paruošus karkasą, lubos iki apatinės karkaso dalies užpučiamos lygiu, sandariu GAMA PUR 1 ar GAMA PUR 2 putų sluoksniu.
 
Jeigu apdaila nereikalinga, tai ir karkaso daryti nereikia. Šiuo atveju GAMA PUR putos paliekamos atviros, tačiau jos turi būti apsaugotos nuo tiesioginių saulės spindulių poveikio.
Lubas galima šiltinti iš apačios, jau uždėjus apdailą. Šiuo atveju lubų apdailoje tam tikrais atstumais (priklausomai nuo  konstrukcijos tipo) yra daromi 10–16 mm skersmens gręžiniai.
 
Per gręžinius pučiama GAMA PUR 1 putų. Lubas sandariai užpildžius GAMA PUR 1 putomis, užtaisomos skylutės  (jei apdaila medinė – užkaiščiuojamos mediniais kaiščiais, jei gipso kartono – grubiai užglaistoma).

Lubas galima šiltinti iš viršaus. Jei medinės perdangos apatinėje dalyje (iš apačios) jau yra uždėta apdaila (t. y. gipso kartono, OSB plokštės, medinės lentelės ar kt.), GAMA PUR putų norimu sluoksniu užpurškiama iš viršaus, tarp balkių. Jei perdanga yra gelžbetoninė (lieta vietoje). GAMA PUR putas norimu storiu galima purkšti ir iš apačios, ir iš viršaus.

GAMA PUR putomis galima užpildyti gelžbetoninių plokščių kiaurymes iš viršaus ir iš apačios.

Rekomenduojame lubas šiltinti 10–15 cm storio GAMA PUR putomis. Šiltinant GAMA PUR putomis, nereikalingos izoliacinės plėvelės (tik išskirtiniais atvejais), darbai atliekami greitai, gaunamas sandarus, vientisas GAMA PUR putų sluoksnis, pasižymintis labai gera garso izoliacija.

Klauskite EKSPERTŲ - konsultacija NEMOKAMA!