GAMA PUR
PUTOS

Sienų šiltinimas iš lauko ir vidaus

gama pur putos

SIENŲ ŠILTINIMAS IŠ LAUKO IR VIDAUS

Neapšiltinta siena – tai nesandari ir prastos šiluminės varžos siena, per kurią Jūsų patalpų šiluma išeina į lauką. Taip yra prarandama 50–80 proc. patalpų šilumos, nes sienos sudaro didžiąją išorinių sienų paviršiaus ploto dalį.

Rekomenduojame šiltinti sienas iš išorės (jei nėra oro tarpo tarpsienyje). Jei tokios galimybės nėra, tuomet galite sienas šiltinti iš vidaus, tik ne storesniu kaip 5 cm GAMA PUR putų sluoksniu.
Prieš atliekant šiltinimą GAMA PUR technologija, reikia ant sienų įrengti karkasą (iš metalinių ar medinių profilių), prie kurio po apšiltinimo bus tvirtinama apdaila.
 
Karkasas (išorinė dalis) turi būti atitrauktas nuo sienos tokiu atstumu, kokio storio GAMA PUR putų sluoksnį norima užpurkšti. Ant paruošto karkaso GAMA PUR putų purškiama palaipsniui, lygiu sluoksniu. Taip susidaro sandarus, vienalytis, ištisinis GAMA PUR sluoksnis. Putų perteklius nupjaunamas.
Poto jau galima tvirtinti apdailos medžiagas.
Sienas iš vidaus, ir iš išorės šiltiname GAMA PUR 1 ir GAMA PUR 2 putomis. Rekomenduojame sienas iš išorės šiltinti minimum 10 cm storio GAMA PUR putų sluoksniu. 

Klauskite EKSPERTŲ - konsultacija NEMOKAMA!