EKOVATA

Stogo šlaitų šiltinimas

šiltinimas ekovata

STOGO ŠLAITŲ

Kokybiškai atliktas stogo šiltinimas mažina šilumos nuostolius žiemos metu ir padeda palaikyti reikalingą vėsą orams sušilus. Stogo šiltinimas ekovata leidžia išgauti vienalytį šiltinimo sluoksnį, kuris neleis patirti šilumos nuostolių ir garantuos reikalingą sandarumą, konstrukcijų apsaugą nuo drėgmės ir vėjo. Dirbame su aukštos kokybės, ekologiška, sveikatai ir aplinkai nekenksminga ekovata, leidžiančia pasiekti aukštus šiltinimo rodiklius ir užtikrinti ilgaamžę eksploataciją. Stogo šlaitų šiltinimo darbams suteikiama kokybės garantija.

Prieš užpildant stogo šlaitus ekovata, reikia padaryti nišas, t. y. prie gegnių iš vidinės pusės pritvirtinti medinius ar metalinius profilius, prie kurių tvirtinamos apdailos  plokštės (gipso kartono, OSB, drožlių), jei apdaila reikalinga. Jei apdaila nereikalinga, vietoje apdailos plokščių galima naudoti  plėvelę (pageidautina dvigubą), ją prikalant ar prišaudant prie gegnių. 

Jei gegnės viena nuo kitos išdėstytos rečiau kaip kas 0,80 m, reiktų papildomai naudoti virves ar lanksčias juostas, kurios turi būti pritvirtintos kas 0,50 m išilgai gegnių. Prieš tvirtinant apdailos plokštes arba plėvelę, visų pirma reiktų užtaisyti apatinius šlaito galus – karnizus (parapetus). Taip pat pageidautina, kad vėjo izoliacijos ar difuzinė plėvelė, esanti po stogo danga, būtų suklijuota (tai galima padaryti uždengus stogą, naudojant skystus klijus ar silikoną). 
 
Taip paruoštos ertmės ekovata užpildomos specialia įranga, nuleidus pūtimo žarną iki šlaito žemutinio taško iš palėpės, jei yra tokia galimybė. Kitu atveju daromi 35 mm gręžiniai, kurie apšiltinus užtaisomi. Rekomenduotinas stogų šlaitų šiltinimo storis yra 30 cm (ekovatos tankis 40–45 kg/m3).

Paruoštos ertmės ekovata užpildomos specialia įranga, nuleidus pūtimo žarną iki šlaito žemutinio taško iš palėpės, jei yra tokia galimybė. Kitu atveju daromi 35 mm gręžiniai, kurie apšiltinus užtaisomi. Rekomenduotinas stogų šlaitų šiltinimo storis yra 30 cm (ekovatos tankis 40–45 kg/m3).

Apšiltinus pastatą ekovata , suteikiama 35 metų garantija ekovatos ilgaamžiškumui.

Klauskite EKSPERTŲ - konsultacija NEMOKAMA!