EKOVATA

Sienų su apdaila
oro tarpų užpildymas

šiltinimas ekovata

SIENŲ SU MEDŽIO AR GIPSO KARTONO APDAILA ORO TARPŲ UŽPILDYMAS

Sienų su apdaila šiltinimas reikalauja aukštos kokybės šiltinimo medžiagų ir kvalifikuotų specialistų darbo. UAB „Juodasis garnys“ atlieka sienų su medžio ar gipso kartono apdaila orų tarpų užpildymo darbus. Ilgametę patirtį turintys meistrai naudoja patikimą techniką (pučiamąją įrangą, kuri apdailą apsaugo nuo deformacijos) bei ekologišką ir aukštais sandarumo rodikliais pasižyminčią ekovatą. Oro tarpų užpildymas atliekamas greitai ir kokybiškai, apsaugant statinį nuo šilumos praradimo. Atliktiems darbams suteikiama ilgametė kokybės garantija.

Sienų su medžio ar gipso kartono apdaila oro tarpai ekovata užpildomi per 28–50 mm skylutes, kurios vėliau užtaisomos (jei konstrukcijos apdaila iš medžio, tai skylutės užtaisomos mediniais tekintais kaiščiais, jei apdaila iš gipso kartono – glaistu). Sienos ar pertvaros su medžio ar gipso kartono apdaila yra užpildomos specialia pučiamąja įranga, kuria galima reguliuoti pūtimo slėgį, kad nebūtų deformuota (išlenkta) apdaila.

Vykdant sienų oro tarpų apšiltinimą ekovata, itin svarbu – darbus vykdančių darbuotojų kvalifikacija. UAB „Juodasis garnys“ kolektyvas, dirbantys rinkoje nuo 1995-ųjų, kviečia išbandyti savo sėkmingą apšiltinimo ekovata darbo patirtį. 

Apšiltinus pastatą ekovata , suteikiama 35 metų garantija ekovatos ilgaamžiškumui.

Klauskite EKSPERTŲ - konsultacija NEMOKAMA!