GAMA PUR PUTOS

Stogų šiltinimas

gama pur putos

STOGŲ ŠILTINIMAS

Stogų šiltinimas poliuretano putomis padeda mažinti šilumos nuostolius. Praktika rodo, kad didžiausias šilumos kiekis yra prarandamas per nesandarų stogą. Šiltinimas GAMA PUR poliuretano putomis leidžia pasiekti aukštus sandarumo rodiklius, užtikrinti puikią šilumos ir garso izoliaciją. Tinkamai atlikti stogo šiltinimo darbai – tai maksimalus šiltinimo efektyvumas, atsparumas temperatūros svyravimams ir žalingiems aplinkos veiksniams. Atliktiems darbams suteikiama ilgametė kokybės garantija.

Per nesandarią pastato stogo dangą yra prarandamas didžiausias šilumos kiekis. Šiltas oras, esantis pastato viduje, visą laiką kyla į viršų. Todėl, jeigu stogas yra blogai užsandarintas ir apšiltintas, šiltas oras per stogo konstrukcijas išeina į išorę.

Oro tarpų šiltinimui su GAMA PUR putomis naudojama speciali GAMA PUR sertifikuota įranga, prie kurios prijungiamos dvi talpyklos (po 200 l) su skirtingomis skystomis medžiagomis. Speciali įranga pagal pasirinktą programą talpyklose esančias skystas medžiagas automatiškai maišo, šildo, dozuoja ir žarnomis išpurškia į pastato sienų oro tarpą.

Šlaitinius stogus sunku plokštinėmis medžiagomis apšiltinti rankiniu būdu. GAMA PUR technologija šią problemą lengvai išsprendžia.

Jei stogo dangos yra sumontuotos sandariai, UAB „Juodasis garnys“ siūlom GAMA PUR 1 putas užpurkšti tiesiogiai ant stogo dangos iš vidinės pusės. Šiam šiltinimo būdui tarp gegnių ir grebėstų nereikalinga vėjo izoliacijos (ar difuzinė) plėvelė

Jei stogo dangos yra sumontuotos nesandariai (praleidžia lietų, sniegą, vėją), UAB „Juodasis garnys“ siūlo GAMA PUR 2 putas užpurkšti tiesiogiai ant stogo dangos iš vidinės pusės. Šiam šiltinimo būdui tarp gegnių ir grebėstų nebūtinai turi būti naudojama vėjo izoliacijos ar difuzinė plėvelė. Jei stogo dangos nesandarumas ypač didelis, t. y. vietomis praleidžia net šviesą, tuomet būtinai reikalinga vėjo izoliacijos ar difuzinė plėvelė tarp gegnių ir grebėstų.
 
GAMA PUR 2 putos yra tankios ir kietos, jos sutvirtina stogo konstrukciją ir padaro stogą sandarų, didelės šiluminės varžos. Po stogo apšiltinimo GAMA PUR putomis prie gegnių yra tvirtinami profiliai (mediniai ar metaliniai), prie kurių tvirtinama apdaila, jeigu ji reikalinga.

Rekomenduojama stogą šiltinti 15 cm storio GAMA PUR putomis. 

Klauskite EKSPERTŲ - konsultacija NEMOKAMA!